Teamcenter

Teamcenter je moderní, lehce přizpůsobitelný systém pro řízení životního cyklu výrobku (PLM), který propojuje lidi a procesy napříč celým podnikem. Díky jednoduchému a intuitivnímu uživatelskému prostředí se mohou lidé zapojit do vývoje nového výrobku jednodušeji než kdy dříve.

Teamcenter vám pomáhá dodávat stále komplexnější výrobky při maximální produktivitě a efektivních procesech.
Ing. Michal Frantl
Technický manažer

Teamcenter je řešen tak, aby jeho implementace byla co nejjednodušší a rychlá, se zachováním plné funkčnosti. Dodáváme flexibilní portfolio aplikací, které umožní další postupné rozšiřování PLM podle rostoucích potřeb vaší firmy.

Začněte s PLM

Pro většinu našich zákazníků je prvním krokem na cestě k PLM získání plné kontroly nad svými daty. Spravujte a sdílejte data všech typů procesů, dokumenty a rozpisky v rámci jednoho prostředí. Zjednodušte svou organizaci pomocí standardizovaných workflow a změnových procesů.

Zvyšte hodnotu softwaru

Také se můžete zaměřit na další oblasti a procesy. Spravujte požadavky. Integrujte do systému své dodavatele, ať už používají Teamcenter či nikoliv. Propojte konstrukci s výrobou a servisem. Zvyšte hodnotu PLM napříč celým životním cyklem výrobku.

Transformujte své podnikání

PLM vám umožní posunout vaše podnikání na další úroveň. Mějte pod kontrolou náklady a kvalitu výrobku a jeho šetrnost k životnímu prostředí. Stanovte systémově řízený přístup k vývoji výrobků.

Stavějte na pevné PLM platformě

Platforma Teamcenter s propracovanými funkcemi je základním stavebním kamenem všech modulů Teamcenter. Je možné si vybrat z různých možností nasazení (na vlastní infrastruktuře nebo na cloudu, plné řešení Teamcenter nebo předkonfigurované řešení Rapid Start) a dále pak využít intuitivního uživatelského rozhraní webového klienta nazývaného Active Workspace.

Teamcenter Designer je odlehčený PLM systém, často ho nazýváme také jako systém pro správu dokumentace pro konstrukční oddělení (PDM). Oproti konkurenci má Teamcenter Designer výhodu v tom, že je konfigurovatelný, rozšiřitelný o standardní moduly a je otevřený uživatelským úpravám.

Teamcenter Designer umí růst s Vaší společností. Od propracovaného nástroje pro správu konstrukční dokumentace (PDM) až ke komplexnímu a robustnímu systému řízení životního cyklu výrobku (PLM) pro celou společnost.

Komu je určen

Teamcenter Designer je primárně určen uživateli, který pracuje v konstrukční nebo vývojové kanceláři s CAD/CAM systémy. „Systémy“ v množném čísle předurčují, že Teamcenter Designer je připraven integrovat více než jeden CAD/CAM systém najednou, tedy je určen také společnostem, které nemají jednotnou CAD platformu, ale chtějí sloučit, zabezpečit a optimalizovat know-how konstrukce nebo vývoje.

Co obsahuje

 • Instalaci SIEMENS PLM Teamcenter
 • Základní nastavení koncového uživatele bez ohledu na používaný CAD systém
  • Položky typu Návrh, Dokument, Změna, Projekt
  • Multidisciplinární kusovník
  • Bezešvou integraci s CAD/CAM systémy a MS Office
  • Rozhraní pro export informací do informačních systémů
 • Praxí prověřené a předkonfigurované procesy
  • Proces pro schválení a změnu se základními statusy (platné, neplatné, ukončeno)
 • Metodické postupy a tipy pro efektivní využití funkcionality systému

 Výhody

 • Jednoduchá implementace
  • Po provedení vstupních analýz dochází ke konfiguraci Teamcenteru. Tato konfigurace je dále optimalizovaná formou workshopů přímo s Vámi
 • Customizace
  • Úpravy v konfiguraci budete moci provádět i Vy, nejedná se o žádné složité programování
 • Rychlost nasazení
  • Celá implementace Teamcenter Designer může být v ideálním případě realizovaná v rámci měsíce.
Kontaktujte nás
HSI com s. r. o.
Čelakovského 10, 301 00 Plzeň
Telefonické spojení:
   +420 377 221 046
Email:
  obchod@hsicom.cz
Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.cs_CZCzech
cs_CZCzech