Služby

Vlastní dodávku CAD systému pochopitelně doplňujeme celou řadou služeb. Je to jednak školení uživatelů – program školení je zaměřen na začátečníky, kteří se seznamují s principy 3D modelování. Pro pokročilé uživatele nabízíme individuální konzultace a pokračovací školící kurzy, které zachycují novinky ve vývoji produktu.

Potřebujete rychle dokončit zakázku? Máte množství 2D výkresů a potřebujete je dostat do podoby 3D modelů? Používáte normalizované součástky? Zde je nabídka našich služeb pro tyto účely:

Nabízíme Vám zhotovení 3D modelů na zakázku podle dodané dokumentace. Pomůžeme Vám tak vyřešit Vaše dočasné kapacitní nebo časové potíže. Součástí dodávky může být také kvalitní prezentační výtisk na voskové barevné tiskárně.

Pokud používáte standardizované součástky některého ze světových výrobců (např. HASCO, FESTO apod..) připravíme pro Vás knihovnu těchto normálií, včetně přívětivého uživatelského interface. Tyto knihovny mohou významě urychlit a zjednodušit realizaci Vašich projektů.

Základem našeho školení je individuální přístup ke každému ze školených a důraz na to, aby z našeho školení nikdo neodcházel s prázdnou.

Tomáš Krauz
Manažer CAx oddělení

Pořízením CAD systém Solid Edge, dostáváte do rukou mocný nástroj, který by měli vaši konstruktéři umět perfektně ovládat. Po absolvování základního školení získá uživatel základní znalosti Solid Edge po všech stránkách, naučíme jej správnou metodiku tvorby 3D modelů, sestav, a dojde i na „Tips & Tricks.

Naše školící místnost je vybavena pracovními stanicemi poslední generace včetně polohovacích zařízení od společnosti 3D Connexion, bez kterých se dnešní konstruktér málokdy obejde.

Doporučujeme školení absolvovat právě v naší školící místnosti a to zejména kvůli klidnému prostředí, v kterém se školení mohou plně soustředit na výuku. 

Našimi školiteli jsou lektoři z dlouholetou znalostí daného řešení, kteří mají zkušenosti z konstrukční praxe průmyslových podniků. 

Nabízená školení Solid Edge

• Základní školení 
Trvání kurzu:      4 dny

Toto školení je určeno pro nové uživatele systému Solid Edge nebo uživatele, který pracoval na starší verzi Solid Edge, jelikož každá nová verze Solid Edge s sebou přináší velké množství novinek, které výrazně urychlují práci.

• Základní školení modelování ploch
Trvání kurzu:      2 dny
Školení je určeno pro uživatele, kteří modelují tvarově náročné modely a chtějí využít všechny možnost plošného modeláře v Solid Edge. 

• Základní školení Synchronní Technologie
Trvání kurzu:      3 dny

Co je Synchronní Technologie? Je to unikátní technologie na tvorbu a úpravu 3D modelů za využití synchronních operací. Díky nim jste schopni model jak vytvořit, tak upravit za neuvěřitelné krátkou dobu. Díky této technologii jste schopni změnit a upravit neutrální data od vašeho zákazníka (Parasolid, STEP, IGES, JT, atd.), které byly vytvořeny v jiném CAD systému dokonce rychleji než on.

• Základní školení modelování plechových dílů
Trvání kurzu:      2 dny
Pro vás, kteří se specializujete na plechy, je určeno školení na tvorbu a efektivní práci s plechy.
Ne nadarmo je Solid Edge vyhlášený za nejlepšího „plechaře“ na trhu.

• Základní školení XPRESSROUTE – konstrukce potrubních systémů a hadic
Trvání kurzu:      2 dny
Tvoříte malé či velké potrubní systémy? Pokud ano, školení je určené přímo pro vás.
Díky znalosti XpressRoute zrychlíte proces návrhu mechanických směrovaných systémů.

• Základní školení rámových konstrukcí
Trvání kurzu:      2 dny
Není nic jednoduššího, než tvorba rámů v CAD systému Solid Edge. Díky oborově specifikovaných nástrojům pro návrh, které vás naučíme, budete tvořit rámové konstrukce přesně takové, jaké chcete vyrobit.

• Základní školení Solid Edge Simulation
Trvání kurzu:      2 dny
Dvoudenní školení modulárního MKP řešení Solid Edge Simulation.

• Základní školení Solid Edge Mold Tooling
Trvání kurzu:      2 dny
 Školení modulárního řešení Solid Edge Mold Tooling na tvorbu forem.

• Základní školení Solid Edge KEYSHOT
Trvání kurzu:      1 den
Renderování fotorealistických vizualizací nebylo nikdy jednodušší. Naučíme vás efektivně používat KEYSHOT, abyste co nejrychleji dosáhli žádaného výsledku.

• VOLITELNÉ POKROČILÉ ŠKOLENÍ SOLID EDGE
Tzv. „Školení na míru“ zrealizujeme na přání zákazníka na požadovanou problematiku.

Další nabízená školení

• NX CAx

• TECNOMATIX

• TEAMCENTER

• FEMAP

Školící místnost:               HSI com s.r.o. | Čelakovského 10 | Plzeň

Chcete bližší info ke školení?

Tomáš Krauz | Manažer CAx oddělení
+420 602 112 888 | krauz@hsicom.cz

Mám zájem o toto řešeníNapište nám

Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.
cs_CZCzech
cs_CZCzech