Hardware

Komplexnost celé naší nabídky doplňujeme přehledem pracovních stanic společnosti Hewlett Packard a 3D polohovacích zařízení.

Pracovní grafické stanice
Pracovní stanice HP Z se vyznačují vysokou účinností a nabízí inovace, které jsou špičkami ve svém oboru. Tyto inovace snižují spotřebu i náklady na energie a současně zajišťují lepší pracovní prostředí

3D polohovací zařízení
Zažijte revoluci ve způsobu práce s 3D aplikacemi. Posouvejte, přibližujte a otáčejte s modelem nebo kamerou, jako byste je drželi v ruce. To je úroveň ovládání, která není možná s tradiční myší a klávesnicí. Pokud pracujete se složitými sestavami, 3D modely či prolétáte světem 3D, s 3D myší to jde efektivněji.

Filosofií naší firmy je nabízet kompletní řešení, proto kromě portfolia softwarových produktů dodáváme i odpovídající technické vybavení pro efektivní práci Vaší kanceláře.
Ing. Václav Nový
Obchodní ředitel

Pracovní stanice HP řady Z se vyznačují vysokou účinností a nabízí inovace, které jsou špičkami ve svém oboru. Tyto inovace snižují spotřebu i náklady na energie a současně zajišťují lepší pracovní prostředí.

Velký výkon

Byly navrženy s cílem optimalizovat způsob vzájemné spolupráce procesoru, paměti, grafické karty a operačního systému, a zajišťují tak skvělý výpočetní výkon celého systému. Nejmodernější technologie od společnosti Intel, včetně nejnovějších procesorů Intel® Xeon® , zajistí, že dokážete zpracovat víc úloh za kratší dobu. To vám poskytne výrazné zvýšení produktivity pro zpracování komplexních dat, práci s digitálními médii nebo vytváření špičkových návrhů.

Výhody

Pracovní stanice HP se vyznačují vysokou účinností a nabízí inovace, které jsou špičkami ve svém oboru. Tyto inovace snižují spotřebu i náklady na energii a současně zajišťují lepší pracovní prostředí. Vztahy s nezávislými výrobci softwaru zajišťují, že jsou pracovní stanice HP plně certifikovány a optimalizovány pro vaše aplikace. Podrobné testování a záruka kvality zaručují stálou produktivitu.
Platforma HP Performance Tuning Framework pomáhá zjednodušit konfiguraci a aktualizace. Komplexní doživotní možnosti služby HP Total Care, snadná finanční řešení společnosti HP a řada displejů a dalšího příslušenství znamená, že vlastnictví i používání pracovních stanic HP je jednoduché.

EXTRÉMNÍ SPOLEHLIVOST

Díky 368 000 hodinám testování je každá komponenta řady Z až po poslední šroubek důkladně prověřena. Naše produkty jsou při testování vystaveny vysokým teplotám, pádům, nárazům a mrazu, abychom vám mohli zajistit spolehlivý a ničím nenarušený výkon i v těch nejnáročnějších prostředích.

NIČÍM NEOMEZENÝ VÝKON

Stejný procesor a grafická karta? To ještě neznamená stejný výkon.

Díky našim špičkovým chladičům se procesor a grafická karta nezahřívají ani při tom největším zatížení při spuštění více aplikací. Naše chladicí systémy se dvěma ventilátory vám umožní využívat na plno maximální výkon pracovní stanice bez přehřívání nebo zpomalení.

NEJLEPŠÍ ZABEZPEČENÍ OD HP

Zabezpečení pracovních stanic Hrozby číhají všude. Díky našim špičkovým bezpečnostním prvkům o

chráníte svá data a soukromí kdekoli a kdykoli.

 • HP Sure View: Ochraňte svou obrazovku před zvědavými pohledy díky integrovaným filtrům pro ochranu soukromí, které nabízíme jako jediní na světě.
 • HP Sure Start Gen 4: Hardwarová ochrana se samoregenerací automaticky obnoví systém BIOS a další důležitý firmware.
 • Senzor narušení systému: Když dojde k zásahu bočního panelu vašeho systému a obnažení cenných komponent, dostanete varování
SOFTWARE HP REMOTE GRAPHICS
 • Váš systém nezvládá?
 • Připojte ho k Z.
 • Obejděte výkonnostní omezení vzdáleným přístupem k výkonu třídy Z z jakéhokoli PC nebo Macu
CERTIFIKOVANÉ GRAFICKÉ KARTY

Ambiciózní projekty vyžadují profesionální grafické karty. Ve spolupráci se společností NVIDIA® dodává HP do svých zařízení našlapané grafické karty Quadro®, které jsou skvěle vyladěny, aby poskytovaly stabilní výkon s profesionálními aplikacemi.

Poslední dobou roste počet uživatelů CAD systémů, kteří potřebují být mobilní a proto si pořizují přenosné grafické stanice. Z nich doporučujeme výrobce HP.

Nároky CAD systémů se periodicky zvyšují spolu s náročností operačních systémů. Dalším faktorem samozřejmě je, v jaké oblasti se daný zákazník CAD systému pohybuje. Musí vzít v potaz náročnost a druh objektového modelování, plošného modelování či počet dílů v sestavách. Jde o to, aby se každému uživateli CADu pracovalo bez sebemenších problémů, i když narazí na komplikovaný model či sestavu. Proto se nevyplácí na mobilních grafických stanicích šetřit a uvažovat min. dva i více let dopředu.

Mobilní kreativita díky vlastnostem notebooků řady HP ZBook nezná hranic. Předveďte svou nejlepší práci v kanceláři nebo na cestách a využijte největší výpočetní výkon, grafiku, jednoduchou škálovatelnost a nesmírně rychlé možnosti připojení z dílny HP, které potřebujete k pracovním výkonům a kreativním výsledkům.
 

Nastavte novou výkonnostní křivku pro svou pracovní stanici řady ZBook

 • Zpracovávejte velké soubory, zkraťte pracovní dobu a zvyšte výkonnost pomocí jednotky HP Z Turbo.


Grafická karta optimalizovaná pro pracovní stanice

 • Spouštějte stejně náročné profesionální aplikace jako na stolních pracovních stanicích, aniž byste pocítili pokles výkonu. Volitelné grafické karty NVIDIA® Quadro®  mají certifikaci ISV a jsou vybaveny grafickým procesorem s velkou paměří a šírkou pásma.

Řada výrobků SpaceMouse od společnosti 3Dconnexion nabízí pohodlný a přirozený způsob ovládání digitálního obsahu v nejpopulárnějších aplikacích CAD a kreativních aplikacích na světe, abyste se mohli snáze soustředit na samotný úkol místo na to, jak ovládat software.

Méně klikání, méně bolesti hlavy, více zábavy

S CAD pracujete proto, že máte rádi design. Jistě netoužíte po neschopnosti kvůli bolestem v zápěstí, paži a ruce. Prokázalo se, že řada výrobků SpaceMouse snižuje bolest a únavu díky přirozenému stylu práce oběma rukama, což znamená, že normální myší pohybujete a klikáte mnohem méně ­a zvládáte mnohem více práce.

Výsledky nezávislých výzkumů mezi uživateli:90 % uživatelů se nechce vracet zpět k práci s normální myší. Domníváme se, že až si vyzkoušíte ten rozdíl, zařadíte se mezi ně.

Produkty:
Profesionální řada

 • SpaceMouse® Enterprise (Určený pro vrcholné konstruktérské výkony)
Na vrcholu není místo pro nic než dokonalost. Špičkové světové společnosti požadují od svých konstruktérských týmů ty nejvyšší výkony. Nelze omluvit zmeškané příležitosti ani menší efektivitu; záleží jedině na výsledcích. Vstupte do světa 3D myši 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise. Představujeme nové standardy pro efektivní práci kontruktérů. Manipulace o vládacím kolečkem 3D myši se převádí na vyrovnanou a intuitivní 3D navizaci, zatímco klávesy QuickView zajišťují rychlý přístup k standardním pohledům modelu. Tři dodatečná, uživatelem nastavitelná tlačítka vlasních pohledů – jež jsou dostupná jenom v modelu SpaceMouse Enterprise – umožňují uložit zobrazení modelu v libovolné poloze a posunují 3D navigaci na nedostižnou úroveň.
 • SpaceMouse® Pro (3D myš pro profesionály)
SpaceMouse® Pro je posledním doplněním do řady profesionálních myší 3Dconnexion. S pokročilým ergonomickým tvarem a inovativním OSD zobrazením přináší vyšší komfort a jednodušší, efektivnější práci. 15 velkých, plně programovatelných funkčních kláves Vám umožňuje rychlý přístup k aplikačním příkazům, standardním pohledům a pomocným klávesám zatímco výhodné OSD zobrazení Vám umožňuje zkontrolovat příkazy funkčních kláves. S měkkou rukojetí v plné velikosti, SpaceMouse® Pro přináší správné nástroje ve správném čase, co z ní dělá nepostradatelný nástroj pro každého, kdo pracuje s 3D softwarem.
 • SpaceMouse® Pro Wireless (Bezdrátová 3D myš pro profesionály)
Již žádné kabely. Již žádná omezení. SpaceMouse Pro® Wireless nabízí spojení se 3D obsahem v reálném čase prostřednictvím 2,4GHz bezdrátové technologie 3Dconnexion a dvouměsíční výdrž baterie. Elegantně si usnadněte práci a využijte automatického přiřazování příslušných příkazů čtyřem inteligentním klávesám. Pomocí kláves rychlého zobrazení QuickView můžete zjišťovat chyby, zkoumat alternativy a efektivněji prezentovat práci. Díky praktickým pomocným klávesám lze minimalizovat pohyby rukou. Měkce potažená opěrka ruky plné velikosti a ergonomické rozmístění všech 15 tlačítek s měkkým dohmatem přinášejí požitek z pohodlného ovládání.


Osobní řada

 • Osobní řadaSpaceMouse® Wireless (Pro příznivce pracovních stolů bez kabelů)
SpaceMouse® Wireless můžete být kreativnější. Můžete se zbavit obtěžujícího kabelu na vašem stole. Můžete si užívat prvotřídní 3D navigaci, zatímco špičková bezdrátová technologie od 3Dconnexion zajistí spolehlivé propojení s vaším 3D obsahem v reálném čase.
 • SpaceNavigator® (3D myš pro každého)
SpaceNavigator® je 3D myš, díky které můžete okusit svobodu intuitivní a přesné 3D navigace. Stačí zmáčknout, táhnout, otáčet nebo naklánět ovládací kolečko 3Dconnexion s patentovanou snímací technologií Six-Degrees-of-Freedom (6DoF) a můžete současně posunovat, přibližovat nebo otáčet. Zvyšte tlak, chcete-li se pohybovat rychle, nebo jej snižte při komplikovaných úpravách. Je to nejlepší způsob, jak doslova sáhnout a uchopit model nebo kameru do ruky. Při práci na složitých celcích, vylepšování 3D modelů nebo fantastických letech skrze ně, s 3D myší můžete popustit uzdu své představivosti!

 • SpaceNavigator® for Notebooks (Nejlepší přítel na cestách)
SpaceNavigator® for Notebooks je přenosná 3D myš, která poskytuje intuitivní, přesnou 3D navigaci pro mobilní uživatele. Stačí zmáčknout, táhnout, otáčet nebo naklánět ovládací kolečko 3Dconnexion s patentovanou snímací technologií Six-Degrees-of-Freedom (6DoF) a můžete současně posunovat, přibližovat nebo otáčet. Zvyšte tlak, chcete-li se pohybovat rychle, nebo jej snižte při komplikovaných úpravách. Je to nejlepší způsob, jak doslova sáhnout a uchopit model nebo kameru do ruky. Velikost zařízení SpaceNavigator® for Notebooks je dvoutřetinová a jeho váha je poloviční ve srovnání s verzí pro stolní počítač, díky čemuž se jedná o perfektního společníka na cestách pro 3D designéry a nadšence. K dispozici je ochranné pouzdro, které zařízení ochrání, když se nepoužívá.

 • CadMouse
3Dconnexion CadMouse je specificky konstruovaná pro práci v CAD prostředí. Rozlučte se s opakovaným klikáním na kolečko myši a seznamte se s přesným a pohodlným ovládáním díky pokročilému laserovému senzoru a vyhrazenému prostřednímu tlačítku myši. Mějte vše stále pod kontrolou prostřednictvím adaptivního kolečka pro posouvání inteligentního zvětšování a zmenšování zobrazení Intelligent QuickZoom, která bez potíží a jediným kliknutím na tlačítko přiblíží zobrazení na bod, na který se chcete soustředit.
 • CadMouse Pad
Podložka 3Dconnexion CadMouse Pad poskytuje ideální rovnováhu mezi rychlostí a přesností ovládání díky své vysoce kvalitní povrchové úpravě s mikro-texturou. Je konstruovaná specificky pro 3Dconnexion CadMouse a umožňuje hladké, precizní pohyby myší díky dokonalému vyvážení mezi statickým a dynamickým třením. To znamená, že Váš ukazatel myši se pohne přesně tak, jak zamýšlíte – bez výjimky.
 

 

 

Doporučená konfigurace pracovní stanice v provedení DESKTOP
HP Z4 G4 Xeon W-2123

16GB(2x8GB), Turbo Drive M.2 256GB + 2TB, Nvidia Quadro P2000 5GB 4xDP, DVDRW, USB KB+mouse, MCR, W10Pro, 3-3-3

 • 3 roky on site záruka
 • Výkonná pracovní stanice od HP
 • Nabitý funkcemi
 • Skvělý výkon bez rušení

Podrobnější specifikace:

TypPracovní stanice
Tvar výrobkuMini věž – 4U
Vestavěné součástiReproduktor
ZabezpečeníTrusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip
BarvaČerná
LokalizaceJazyk:čeština,slovenština / region:Česká republika,Slovensko
Procesor / Čipová sada
CPUXeon W-2123
Max. počet procesorů1
RAM
Instalovaná velikost16GB(2x8GB),  GB / 256 GB (max.)
TechnologieDDR4 SDRAM
Pevný disk
Typ 
Turbo Drive M.2 256GB + 2TB 
Řadič diskového pole
TypSATA
Typ rozhraní řadičeSATA 6Gb/s
Počet kanálů6
Úroveň RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10

 

Doporučená konfigurace mobilní pracovní stancie pracovní stanice
HP ZBook 17 G5 Mobile Workstation
 • Core i7 8850H / 2.6 GHz
 • Win 10 Pro 64-bit
 • 32 GB RAM
 • 512 GB SSD (16 GB SSD cache) NVMe, TLC
 • 17.3″ IPS 1920 x 1080 (Full HD)
 • Quadro P5200
 • Wi-Fi, Bluetooth
 • stříbrná turbo
 • 3 roky standardní záruka v servise
 • Další informace o produktu
 • Extrémní výkon splní vysoké požadavky
 • Displej s dokonalými pixely
 • Notebook HP s nejširšími možnostmi rozšíření bez potřeby nástrojů
 • Více portů pro maximální produktivitu
Pro obě pracovní stanice doporučujeme monitor:

HP Z24i G2
 • LED monitor
 • 24″
 • 1920 x 1200 WUXGA
 • IPS
 • 300 cd/m2
 • 1000:1
 • 5 ms
 • HDMI, VGA, DisplayPort
 • 3 roky standardní záruka
Kontaktujte nás
HSI com s. r. o.
Čelakovského 10, 301 00 Plzeň
Telefonické spojení:
   +420 377 221 046
Email:
  obchod@hsicom.cz
Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.cs_CZCzech
cs_CZCzech