Naše dlouholeté zkušenosti s dodávkami CAx systémů zúročujeme i ve vlastní konstrukční a projekční kanceláři. Víme, že dodávkou softwaru se nekončí, naopak začíná a v případě, kdy naši zákazníci trpí nedostatkem kvalifikovaných kapacit nebo potřebují vykrýt kapacitní špičky, jsme tu, abychom pomohli.

Vlastní dodávku CAD systému pochopitelně doplňujeme celou řadou služeb. Je to jednak školení uživatelů – program školení je zaměřen na začátečníky, kteří se seznamují s principy 3D modelování. Pro pokročilé uživatele nabízíme individuální konzultace a pokračovací školící kurzy, které zachycují novinky ve vývoji produktu.
 
Potřebujete rychle dokončit zakázku? Máte množství 2D výkresů a potřebujete je dostat do podoby 3D modelů? Používáte normalizované součástky? Zde je nabídka našich služeb pro tyto účely:
 
 • Nabízíme Vám zhotovení 3D modelů na zakázku podle dodané dokumentace.
 • Pomůžeme Vám tak vyřešit Vaše dočasné kapacitní nebo časové potíže.
 • Součástí dodávky může být také kvalitní prezentační výtisk na voskové barevné tiskárně.
Pokud používáte standardizované součástky některého ze světových výrobců (např. HASCO, FESTO apod..) připravíme pro Vás knihovnu těchto normálií, včetně přívětivého uživatelského interface. Tyto knihovny mohou významě urychlit a zjednodušit realizaci Vašich projektů.
Konstrukce
Projekce
 nás baví!

V současné době jsme schopni nabídnout služby:

3D modelování. Kompletní konstrukce v 3D prostředí. Zpracování Vašich konstrukčních záměrů a příprava odpovídající výrobní dokumentace.

 • Na základě odsouhlaseného koncepčního návrhu dopracujeme vlastní detailní konstrukční řešení.
 • Výstupem činnosti můžou být:
  • výrobní výkresy a výkresy sestavení ve 2D (formáty PDF, DFT, DWG)
  • nářezové plány pro přesné výpalky (formáty DWG, DXF)
  • 3D data pro implementaci do nadřazených sestav (formáty STEP, PARASOLID atd.)
  • 3D data pro 3D tisk (formáty STL)
  • Data pro další prezentaci výrobku (PDF, 3D PDF)

Dávkovací stanice fosfátu, osazeno 14ks vysokotlakých čerpadel (provozní tlak 213 bar), potrubí AISI 316, lokace: Mexico

Pochozí obslužná plošina včetně bezpečnostních prvků, materiál S235, lokace: Irsko
 • Specifickou oblastí konstrukce je vytváření knihoven modelů. Pokud nechcete ztrácet čas, rádi tento úkol převezmeme a připravíme pro Vás kompletní databázi vybraných dílů. Díly zpracujeme podle Vašich požadavků a interních zvyklostí Vaší firmy.

Jednotka ultrafiltrace s pracím modulem a vyrovnávací nádrží nátoku (aplikovaný vývoj)

Příprava projektové dokumentace technologických celků od základní úrovně PID schémat, přes 3D konstrukci až po výstupní 2D výrobní dokumentaci. Zpracujeme kompletně Váš projekt z oblasti úpravy pitné vody, čištění odpadních vod a chemického průmyslu. Jsme schopni převzít Váš projekt v jakémkoliv stavu rozpracovanosti a dovést ho do úspěšného cíle.

PID schéma dávkovací stanice pro NaOH, lokace: ČR

Pro své zákazníky nabízíme i možnost technických konzultací. Pomůžeme Vám identifikovat problém, provést jeho analýzu a navrhnout jeho technické řešení. V této oblasti se velmi úzce prolínají naše zkušenosti s nasazováním CAx systémů s našimi praktickými zkušenostmi z oblasti strojírenství.  Víme, že moderní technologie jdou velmi rychle dopředu a udržet s nimi krok není jednoduché.

Naši lidé se touto formou podílejí i na vývoji nových produktů u mezinárodních firem.

 

Vzhled prodává. Pokud potřebujete připravit vizualizaci Vašich výrobků pro prezentační či marketingové účely, nabízíme zpracování kompletní vizualizace (3D rendering).

Naše práce je k nerozeznání od profi fotografie. Ušetřete čas v okamžiku uvádění výrobku na trh a nahraďte zdlouhavé produktové focení moderní technologií vizualizace. Získáte tak časovou výhodu před konkurencí.

GERCO EWZ, s.r.o.:  Ostřihovací nástroj pro tlakové odlitky

FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s.: Trolejbusový sběrač TSS

Pomocí FEM jsme schopni navrhnout konstrukci přesně tak, aby vyhověla všem požadavkům a při tom byla její výroba dostatečně ekonomická. Veškeré konstrukční optimalizace lze tak provést před zahájením výroby prototypu. Takto lze ušetřit nemalé náklady spojené s optimalizací prototypů. V oblastí simulací se neomezujeme pouze na strukturální analýzy (statika/ danamika), ale jsme schopni nabídnout i další řešení z oblastí teplotních analýz, analýz proudění i kombinovaných úloh.

Statické posouzení obslužné plošiny. Zatížení vlastní obsluhou, materiál S235

Naším zákazníkům jsme schopni pomoci i ve fázích navazujících na Engineering. Díky síti ověřených výrobních firem můžeme převzít zakázku a provést ji i výrobním procesem.

Pomocí naší 3D tiskárny jsme Vám schopni nabídnout kompletní podporu při prototypování a výrobě plastových dílů. Jsme schopni zpracovat nejběžněji používané formáty STL, 3MF. Využití 3D tisku je široké, nejčastěji spolupracujeme na:

 • tisk modelů pro architekty a stavaře
 • tisk prototypů a součástí pro konstrukční a strojírenské společnosti
 • tisk propagačních a reklamních předmětů

Pokud nemáte odpovídající data, pouze představu o budoucím výrobku, rádi Vám s návrhem pomůžeme a společně daný projekt dovedeme do úspěšného cíle.

Pracovní prostor tiskárny 250x210x210 mm.

Kontaktujte nás
HSI com s. r. o.
Čelakovského 10, 301 00 Plzeň
Telefonické spojení:
   +420 377 221 046
Email:
  obchod@hsicom.cz
Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.cs_CZCzech
cs_CZCzech